Śpiworki dla malutkich śpioszków

Najbezpieczniejszą formą ochrony przed zimnem są śpiworki Jukki. Gwarantują one nie tylko ciepło, ale też wygodę. Są zdecydowanie bardziej komfortowe dla Maluszka niż kołderki, czy kocyki, które łatwo się ześlizgują i narażają dziecko na wychłodzenie w trakcie snu.

Nasze śpiworki mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. Są bezpieczne dla Twojego dziecka, ponieważ każdy egzemplarz uszyty jest ręcznie z miłości do Maluszka. Wszystkie materiały, które zostały użyte do przygotowania słodkiego śpiworka, są atestowane i pochodzą z pewnych europejskich źródeł. Potwierdzeniem jakości są certyfikaty oraz zadowolone Mamy Maluszków.

We wnętrzu produkt wypełnia owata silikonowa, która zapewnia ciepło podczas snu oraz komfort ruchu. Swobodę ruchu gwarantuje Maleństwu specjalny kształt śpiworka, który jednocześnie zapewnia ciepło i piękne sny. Co ważne, śpiworek może być stosowany zarówno w łóżeczku, jak i w wózeczku podczas spaceru oraz w domowych warunkach.

Piękne wzory mogą być dobrane indywidualnie pod inne produkty dla dzieci Jukki. Mięciutka bawełna, z której są wykonane, skrywa we wnętrzu zamek błyskawiczny. Suwak okala śpiworek dookoła, ale żadna jego część nie wystaje poza materiał, dzięki czemu masz 100% pewności, że nie będzie stanowić zagrożenia dla Maleństwa.

spiworek-jukki-bawelniany

Dodatkową zaletą produktu, jest fakt, że śpiworek gwarantuje ciepło i przytulność, i jednocześnie zapobiega poceniu się małego Szkraba w środku. Oddychające i naturalne materiały dają poczucie ciepła i jednocześnie zapewniają stałą cyrkulację powietrza, co utrzymuje temperaturę ciała w optymalnym stanie.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - zebry

Śpiworek do spania 50x75 cm - zebry

Śpiworek niemowlęcy bawełniany - wzór w zebry i zwierzątka