Świat kokonów

W ofercie produktów dla dzieci Jukki znajduje się bardzo szeroki asortyment komfortowych mięciutki i bezpiecznych akcesoriów. Wśród nich prym wiodą kokony Jukki. Czym jest kokon w naszym wydaniu? Można powiedzieć, że jest wszystkim. Zastępuje poniekąd łóżeczko, leżankę, sprawdza się w samochodzie, a także w gościach. W ofercie jest możliwość wyboru nie tylko świetnych printów, które zdobią, ale także wielkości. Możemy na początek wybrać kokon long lub kokon bold albo nawet kokon XXL. Czym one się różnią?

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon Long - In Garden Pink z lamówką

Kokon Long - In Garden Pink z lamówką

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Kokon long Magic Town i Velvet w kolorze jasnoszarym

Kokon long Magic Town i Velvet w kolorze jasnoszarym

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm, bawełna i Velvet

A no różnią się nieco wielkością. Kokon XXL to ten największy, w którym można poluzować sznureczki i dodać mu kilka centymetrów, gdy dziecko jest większe, swobodnie nadal może z niego korzystać. W trakcie zabawy lub drzemki w kokonie bold mamy znacznie grubszą burtę, co zapobiega wypadnięciu dziecka. To, co na pewno jest bardzo ważne to wykonanie ręczne – nie taśma produkcyjna. Dodatkowo wypełnienie antyalergiczne oraz materiały zewnętrzne stanowiące 100% wysokiej jakości bawełny niekiedy w połączeniu z materiałem Minky do wyboru, wiele kolorów i printów w zależności od w wystroju pokoju lub doboru innych akcesoriów.

Kokon można swobodnie skompletować z innymi elementami wyprawki, które również dostępne są w naszym sklepie. Można je dobrać pod względem kolorystycznym lub połączyć w piękne idealnie do siebie pasujący komplecik według tych samych printów. Przykładowo wybierając kokon In Garden Pink, możesz wybrać do tego płaską poduszkę i kocyk lub poduszkę motylek, a nawet kostkę sensoryczną.