W co ubrać dziecko w chłodniejsze sierpniowe wieczory?

Ważne, by nie przesadzić ze zbyt lekkim lub za ciepłym ubraniem. Niezastąpionym ubiorem jest „cebulka” z materiałów lekkich, przewiewnych, bawełnianych. Ważne, żeby Maluch się nie przegrzał lub nie zmarzł. Zawsze warto mieć ze sobą coś do okrycia bąbelka lub uniwersalny i niezastąpiony śpiworek Jukki.

Śpiworek do spania oprócz tego, że spełnia swoją funkcję: to znaczy nie pozwala dziecku zmarznąć, za to pozwala wygodnie się wyspać, jest też uroczy i dostępny w wielu wariantach kolorystycznych oraz ciekawych wzorach. Co daje takie cudo? Śpiworek niemowlęcy do spania ocieplany bawełniany uszyty jest w 100% z bawełny. Jego wypełnienie stanowi antyalergiczna owata silikonowa o gramaturze 150 gm2. Wymiary zewnętrzne tego oto śpiworka to 50 x 80 cm. Co oznacza, że wielkość oraz specjalny kształt, który nadano śpiworkowi, daje Maluszkowi pełną swobodę ruchu w środku.

Śpiworek jest niezbędnym elementem wyprawki zwłaszcza dla Maluszków urodzonych w sierpniu. A dlaczego? Dlatego, ponieważ wieczory sierpniowe stają się coraz chłodniejsze, a taki produkt pozwoli w wygodny sposób utrzymać optymalną temperaturę ciała.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Mint

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Mint

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Happy Friends Mint

Dodatkowo miękki suwak wszyty na około śpiworka to bezpieczne rozwiązanie, które pozwala przebierać dziecko, nie zakłócając jego snu. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa to dla Maluszka najważniejsza rzecz. Śpiworek w grochy zapewnia je na najwyższym poziomie.

śpiworek-w-grochy-jukki

 

Co ważne produkt można prać w pralce automatycznej, a nawet wirować. Można go także prasować i stosować delikatne detergenty. Oczywiście nasz produkt, jak każdy inny uszyty jest w 100% ręcznie. Dzięki temu masz absolutną pewność, że jest to produkt najwyższej jakości wykonany z dbałością o każdy szczegół, z największą starannością, a przede wszystkim z miłości do Maluszków.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm w szare gwiazdki