Wakacyjny akcent pod choinką

W te chłodne zimowe dni myślimy o zapewnieniu ciepła, miękkości i wygody. Szczególnie jeśli chodzi o tych najmłodszych. Twój Maluszek jest już na świecie i chcesz mu dostarczyć ciepła kiedy, śpi w nocy lub w trakcie drzemki w ciągu dnia, otulić go ciepłem i miękkością.

Kolekcja Summer Dream idealna na prezent

Sklep Jukki ma w swojej ofercie idealny na prezent gwiazdkowy komplet pościeli Summer Dream. Miękkie materiały, z których została uszyta poszwa i poszewka sprawdzą się w chłodne zimowe dni i noce. Z kolei wakacyjny wzór pościeli Summer Dream sprawdzi się również, gdy na zewnątrz będzie coraz cieplej, a wiosna i wakacje coraz bliżej.

Komplet pościeli niemowlęcej składa się z poszwy na kołdrę o wymiarach 135 x 100 cm oraz poszewki na poduszkę o wymiarach 60 x 40 cm. Poszewki mają kryte zamki błyskawiczne, dzięki czemu chronią dziecko przed podrażnieniem delikatnej skóry.

posciel-summer-dream-jukki

Pościel do łóżeczka jest wykonana w całości z wysokogatunkowej bawełny. Miękki materiał sprawi, że każdy Szkrab poczuje się komfortowo. Będzie mu wygodnie w trakcie snu w nocy oraz drzemki w ciągu dnia. W chłodne zimowe dni pościel zapewni odpowiednie ogrzanie Maluszka. Wakacyjny deseń Summer Dream dostarczy pozytywnych bodźców w trakcie zasypiania oraz po przebudzeniu.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór Summer Dream

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm, bawełna i Velvet

Wzruszające chwile, w których Jukki chce Wam towarzyszyć

Jeśli jesteś przyszłą Mamą lub w Twoim najbliższym otoczeniu ktoś oczekuje tego cudownego czasu, jakim będą narodziny Maleństwa, to komplet pościeli Jukki Summer Dream sprawdzi się doskonale. Każdej przyszłej Mamie taki prezent pod choinką sprawi ogromną radość.

Boże Narodzenie to wzruszający, pełen pozytywnych emocji czas. Kiedy ten moment zbiega się z oczekiwaniem na Maluszka, to silnych i pięknych emocji jest coraz więcej. Warto już na Gwiazdkę podarować przyszłym Rodzicom wyjątkowy prezent dla ich Maleństwa. Komplet pościeli niemowlęcej będzie wspaniały akurat na cieplejsze wiosenne i letnie dni, gdy mały Szkrab pojawi się na świecie.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Mata do zabawy - Summer Dream

Mata do zabawy - Summer Dream

Dwustronna mata do zabawy z pomponami o średnicy ok. 92 cm, wzór Summer Dream