Wakacyjny baby shower – pomysł na wyprawkę dla chłopca

Biorąc pod uwagę, że osoby organizujące baby shower to zazwyczaj najbliższa rodzina lub przyjaciele możesz im podsuwać co jakiś czas pomysły na ewentualne prezenty. Możliwe, że sama otrzymasz takie pytanie w trakcie luźnej pogawędki (nie wprost), wtedy możesz śmiało zdradzić, co przyda się na początku nowej drogi życia z Maluszkiem.

 

Jako że jesień powoli zbliża się do nas, a w tym czasie Mały człowiek będzie już na świecie. Z pewnością przyda mu się śpiworek do spania Milky Way. Ten nieduży worek z szelkami (50 x 80 cm) nadaje się do łóżka i wózka. Śpiworek Jukki to jest to, czego Mały tygrysek potrzebuje. Każda stron wykonana jest z mięciutkiej bawełny. Ukryty, bezpieczny i miękki suwak sprawia, że możesz delikatnie wyjąc dziecko, nie przerywając jego snu.

śpiworek-niemowlęcy-Milky-Way-Jukki

Pozostając w klimacie Drogi Mlecznej, przydatny zwłaszcza na początku będzie rożek niemowlęcy bawełniany Milky Way. Można go używa np. w drodze do domu ze szpitala lub po kąpieli. Sprawdzi się w łóżeczku oraz wózeczku. Pomyśl też o sobie i urozmaić kolekcję o wielofunkcyjną fasolkę, czyli poduszkę rogal Milky Way, która ułatwi Ci karmienie Malucha.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - Milky Way

Kokon long - Milky Way

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Bardzo pomocny będzie po prostu zestaw 5-elementowy bawełniany Milky Way. W tym uroczym komplecie znajdują się same potrzebne rzeczy. Na pierwszym miejscu jest kokon niemowlęcy przydatny w łóżeczku, w wózku, na dywanie, na kanapie, podczas wyjazdów i wszędzie, gdzie tylko chcesz. W zestawie jest też poduszka motylek, oraz komplecik poduszka +kocyk oraz wygodny materacyk. Cały zestaw to strzał w dziesiątkę i najlepszy prezent dla chłopca na baby shower.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl