Wakacyjny sen motylka w kokonie

Niczym urocza poczwarka w kokonie o byciu pięknym motylkiem, śni Twoje Maleństwo. Wygoda, ciepło, przytulność to tylko podstawowe właściwości dużego dwustronnego kokonu. Produkt o wymiarach 50 x 90 cm, w środku powierzchnia do spania zajmuje aż 30 x 70 cm. To sporo biorąc pod uwagę, że pomieści Malucha o wadze 1,1 kg. Dodatkowo produkt posiada grubą na 12 cm burtę, która z pewnością wytrzyma wiele.

Nasz flagowy produkt dostępny jest w nowej odsłonie, jest to kokon Long Summer Dream z lamówką. Produkt rekomendowany jest Maluszkom już od dnia narodzin do 7-9 miesiąca. Na początku kokon może być ciaśniej związany. Gdy pojawi się potrzeba poszerzenia powierzchni do spania, wystarczy rozwiązać sznureczek przy nóżkach. Dzięki temu powierzchnia poszerzy się o nawet 90 cm. Kokon jest dostępny również w wersji z velvetem w zestawie 5-elementowym.

zestaw-5-elementowy-velvet-old-rosa-Jukki

Gniazdko to nie tylko sezonowy produkt dla Maleństw. Można je wykorzystać także jako przestrzeń do zabawy. Dzięki szerokiej burcie będzie w nim bezpiecznie. Kokon uszyty jest w 100% z wysokiej jakości bawełny, wnętrze wypełnia antyalergiczna sprężysta kulka silikonowa, dzięki czemu produkt jest nie tylko bezpieczny, ale także elastyczny. Sprzyja to formowaniu odpowiedniego kształtu kokonu w drodze rozwoju Maluszka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm, bawełna i Velvet

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

5-elementowy zestaw niemowlęcy Summer Dream Velvet z dwustronnym kokonem