Wesoła panda i jej banda

Choć to słodkie misie nie pogardzą rybami, czy gryzoniami w rzeczywistości odżywiają się głównie pędami bambusa. Zaliczane są to drapieżników tylko i wyłącznie dlatego, że ich układ pokarmowy zbudowany jest w charakterystyczny dla drapieżców sposób. Oznacza to, że jest przystosowany do trawienia pokarmu mięsnego. Nie czyni to jednak z pandy krwiożerczego niedźwiedzia pochłaniającego w całości sarnę. Jednak ilości pokarmu, które musi przyjmować panda, są imponujące. Otóż panda zjada średnio dziennie 40 kg pożywienia. A to dlatego, że trawi tylko 25% tego, co zje. Pandy spokrewnione są z niedźwiedziami, a jej najbliższym krewniakiem jest niedźwiedź andyjski. We wczesnej fazie rozwoju rodziny niedźwiedziowatych pandy odseparowały się bezpośrednio od tychże drapieżców.

Panda stała się bohaterem wielu animowanych opowieści i gier oraz maskotką narodową Chin. Wśród produktów dla dzieci Jukki panda także odgrywa rolę bohatera spokojnego snu Twojego dziecka. Pandy mają bardzo grube futro, które chroni je przed zimnem i zapewnia poczucie komfortu. Zestaw 5-elementowy Minky w pandy Jukki spełnia dokładnie taką samą rolę.

W zestawie znajdują się:

  • dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach zewnętrznych: 50 x 90 cm, wymiary powierzchni do spania: 30 x 70 cm, grubość burty 10 cm
  • dwustronnej poduszki “motylek” o wymiarach: 25 x 30 cm,
  • dwustronnego kompletu: poduszeczka 25 x 30 cm oraz kocyka 50 x 75 cm,
  • dwustronnego materacyka o wymiarach 30 x 70 cM
  • kolor/wzór: pandy na szarym tle i szare Minky
  • kokon cały z bawełny 100%
  • pozostałe elementy bawełna 100% i Minki

kokon wyprawka Jukki pandy

Wszystkie element wchodzące w skład zestawu wykonane są ręcznie. Do produkcji użyto wysokogatunkowej bawełny spełniające najwyższe standardy jakości. Certyfikowane materiały pokryte są fantastycznym printem uroczych pand. Nadruki są naturalne i nie powodują reakcji alergicznych dziecka, tak samo, jak materiały wierzchnie i wypełnienie. Świetna jakość produktów pozwala na wygodne użytkowanie oraz pranie poszczególnych elementów bez postępującego blaknięcia, czy odkształceń. Motyw pandy króluje na każdym z elementów i stanowi świetną bandę troszczącą się o spokojny sen Twojego dziecka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kostka sensoryczna minky - pandy

Kostka sensoryczna minky - pandy

Kostka sensoryczna z minky, wzór w pandy

Kocyk i płaska poduszka Minky - zwierzątka i szare Minky

Kocyk i płaska poduszka Minky - zwierzątka i szare Minky

Kocyk i płaska poduszka w zwierzątka z szarym minky