Wielkanocny Zajączek i jego pierwsze Święta

Celebrując pierwszą w życiu Twojego potomka Wielkanoc, zadbaj o szczegóły, które następnie uwiecznisz na rodzinnych fotografiach po to, aby wracać do nich wspomnieniami w dowolnej chwili. Coraz popularniejsze staje się przebieranie dzieciaczków za Wielkanocne Zajączki. Jeśli Maluch jest bardzo Malutki, można przyprawić mu uszka w żółciutkim rożku niemowlęcym. Będzie wyglądał, jakby dopiero się wykluł J

Święta Wielkiej Nocy to radosne celebrowanie nowego życia. Ciesz się radością płynącą z rodzinnych spotkań. Zadbaj o komfort Maluszka i zorganizuj mu miejsce na drzemkę, gdy przemieszczasz się w gronie rodzinnym. Idealny będzie do tego kokon. Dzięki mięciutkiej bawełnie i mocnej burcie dziecko zaśnie spokojnie, czując bezpieczeństwo i wygodę.

W razie awarii miej przy sobie pieluszki tetrowe białe lub kolorowe, które świetnie się sprawdzą przy małych niespodziankach. Jeśli karmisz piersią, zabierz ze sobą poduszkę rogala, dzięki której nie będziesz musiała przerywać rodzinnych rozmów ze względu na niezbyt wygodną pozycję.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała o wymiarach 70x80 cm

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Blue

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Blue

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór Happy Friends Blue

Gdy Maluch interesuje się wszystkim dookoła, możesz ułożyć go wygodnie na macie do zabawy i w ten sposób pomóc mu oglądać świat dookoła. Warto też podrzucić na matkę kostkę sensoryczną, która z pewnością spotka się ogromnym zainteresowaniem ze strony dziecka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl