Wiosna ma kolor miętowy

Kolor miętowy jakiś czas temu okrzyknięty został najmodniejszym kolorem sezony wiosennego. Jest łagodny, a przy tym energetyczny. Pięknie komponuje się w sąsiedztwie szarości. Jest idealnym wypełnieniem dziecięcego pokoju. Przez swoją delikatność i łagodność tonacji stanowi bardzo dobrą kolorystykę dla produktów dla dzieci. W ofercie akcesoriów dla dzieci Jukki kolor miętowy zajmuje szczególne miejsce. Można go odnaleźć w wielu produktach.

kolekcja miętowa Jkki Q-MINT Najnowsza miętowa kolekcja Jukki prezentuje się wspaniale. Wystarczy spojrzeć na piękno zamknięte w tych małych rzeczach, by nacieszyć oczy i uśmiechnąć się pod nosem. Znajdziemy w niej niezbędne elementy, stanowiące uzupełnienie wyprawki dla dziecka.

Wśród miętowych nowości znajduje się kokon Long – pikowany miętowy i szary. Do kompletu można dobrać uroczą, niewielkich rozmiarów poduszkę motylek – pikowany miętowy i szary. Dzięki unikalnemu kształtowi dopasowuje się do kształtu główki i nie powoduje zniekształceń delikatnej główki Maleństwa. Do towarzystwa polecamy ochraniacz do łóżeczka – pikowany miętowy i szary, który stoi na straży bezpieczeństwa dziecka. A komfortowy, bezpieczny i ciepły sen zapewni rożek niemowlęcy – pikowany miętowy i szary.

kokon pikowany Jukki bawełna

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Dwustronna poduszka Motylek o wymiarach 40x22 cm (+/- 2 cm)

Kokon long - pikowany szary i biały

Kokon long - pikowany szary i biały

Dwustronny kokon long pikowany ze 100% bawełny, szary i biały

Wygodne karmienie w wielu pozycjach może mieć także kolor miętowy, dzięki poduszce rogal – pikowany miętowy i szary. Kiedy Maluszek nieco podrośnie, stymulację sensoryczną uzupełni kostka sensoryczna Minky – In Garden Mint.
Wiosenna kolecja Q-Mint Jukki pozwala poczuć wiosnę, nawet jeśli za oknem jeszcze szaro.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka

Kokon long - in garden mint

Kokon long - in garden mint

Dwustronny kokon niemowlęcy long we wzorze in garden mint