Wiosna przez cały rok z produktami Jukki

Kto powiedział, że wiosna nie może trwać cały rok? Oczywiście, że może. Jest to możliwe razem z Jukki. Jeśli chcecie swoje Maluchy i Was samych przy okazji przybliżyć do wiosny, wystarczy wybrać kilka elementów wyposażenia pokoju, które będą Wam o niej przypominać.

Nie musicie przewracać domu do góry nogami i malować kwiaty na ścianie. Choć, jeśli macie taką ochotę, to czemu nie? Tylko z takimi wzorami nie przesadzajcie w pokoju dziecięcym. Zamiast wielobarwnych ścian, świetnie sprawdzą się produkty dla dzieci Jukki w fantazyjne esy floresy niczym suknia Pani Wiosny.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Takie delikatne dodatki pozwolą na szybką zmianę aranżacji i charakteru pokoju. Co wybrać? Podobno jaskółki zwiastują, więc na początek idealny będzie kocyk i poduszka Minky – jaskółki i fuksjowe Minky. W nieco lżejszej wersji możemy spotkać kocyk i poduszkę Minky – jaskółki i pudrowe Minky oraz kokon LONG – jaskółki. Wyobrażenie ogrodu pełnego kwiatów może przynieść kokon LONG – in garden pink lub kocyk i płaska poduszka Minky – in garden pink i pudrowe Minky. W takim ogrodzenie nie ma mowy o alergii! Pamiętajmy dodatkowo, że wszystkiego produkty Jukki uszyte są ręcznie z najwyższej jakości materiałów oznaczonych certyfikatem. To jak, możemy zacząć sezon wiosenny?

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - jaskółki

Kokon long - jaskółki

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Zestaw 5-elementowy bawełniany - Jaskółki

Zestaw 5-elementowy bawełniany - Jaskółki

5-elementowy zestaw bawełniany z kokonem niemowlęcym long