Wygodne karmienie ze specjalną poduszką

Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia typu rogal lub fasolka to obowiązkowe wyposażenie każdej wyprawki. Ta urocza poduszka ułatwia w naturalny sposób proces karmienia piersią. Produkt spełnia bardzo przydatną funkcję. Poduszka rogal Jukki szczególnie przydatna bywa na samym początku macierzyństwa. Podczas gdy tak naprawdę uczymy się, jak postępować z noworodkiem, np. w jaki sposób przystawiać dziecko do karmienia, tego rodzaju poduszka staje się niezastąpionym pomocnikiem.

Pozycja do karmienia nie należy do zbyt wygodnych. Niejednokrotnie trzeba spędzić w niej niemal bez ruchu kilkadziesiąt minut kilka razy w ciągu doby. Uniesiona przez dłuższy czas ręka podczas karmienia, nachylony tułów, wyciągnięta szyja, zgarbione plecy, przykurczone nogi powodują wiele dolegliwości bólowych u młodych Mam. Poduszka do karmienia daje możliwość ułożenia dziecka wyżej, wygodnego oparcia, co odciąża w znacznym stopniu ręce oraz kręgosłup. Co więcej, ta urocza fasolka pozwala na swobodę karmienia w każdej pozycji.

 

Zalety poduszki rogala

Poduszki rogale/fasolki wykonane są z 100% z bawełny. Niektóre z nich dodatkowo połączone są z mięciutkim, polarkowym materiałem Minky. Wewnątrz znajduje się antyalergiczna kulka silikonowa. Są bezpieczne dla Twojego dziecka, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex. Nadruki na użytych materiałach są trwałe i odporne na spieranie, a przy tym bezpieczne dla Maluszka. Poduszka jest miękka i sprężysta i może służyć Mamie jeszcze przed narodzinami dziecka, jako wsparcie dla zdrowego snu.

poduszka-rogal-summer-dream-jukki   poduszka-rogal-bawelniany-jukki

poduszka-rogal-dute-teddy-jukki  poduszka-rogal-velvet-honey-mood-jukki
Wszystkie poduszki rogale możesz obejrzeć tutaj

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - Forest Story z velvetem w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka