Z miłości do maluszka

Oczywiście nie jest to jedyna okazja do okazywania uczuć. Jednak miło, że istnieje taki sympatyczny dzień, by uczcić najpiękniejsze uczucie towarzyszące człowiekowi. Ale kto powiedział, że Dzień Świętego Walentego zarezerwowany jest wyłącznie dla zakochanych par. Przecież Miłość nie jedno ma imię. Równie dobrze możecie ten wyjątkowy dzień spędzić we trójkę ze swoim malutkim serduszkiem. Owoc waszej miłości, wasz największy skarb na świecie to prawdziwa kwintesencja waszej miłości.

Z miłości do Maluszka powstała marka Jukki i niepowtarzalne produkty dla dzieci. Możesz podarować swojej malutkiej kruszynce właśnie taki wyjątkowy prezent z okazji Dnia Zakochanych. Bo przecież jesteś zakochana w swoim dziecku po uszy prawda? My również kochamy dzieci! Dlatego staramy się, aby nasze produkty były nie tylko urocze, ale przede wszystkim spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniały niepowtarzalny komfort malutkiemu użytkownikowi.

Dla Maleństwa polecamy wyjątkowe kokony, które są wprost idealne do drzemki, podróży i leżakowania. W swojej ofercie posiadamy kokony BOLD, kokony LONG, kokony Long pikowane oraz kokony XXL. Wszystkie uszyte ręcznie z dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Do produkcji użyto materiały najwyższej klasy, ekologiczne i w 100% bezpieczne. Każdy nasz produkt posiada certyfikat, który daje gwarancję produktu najwyższej jakości. Otulony kokonem Maluszek to obrazek, w który możesz wpatrywać się długimi godzinami, podziwiając prawdziwą, niewinną małą miłość twojego życia.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon Long - In Garden Pink z lamówką

Kokon Long - In Garden Pink z lamówką

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Kokon long - Minty Way

Kokon long - Minty Way

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm