Zatrzymać wspomnienie lata – kolekcja Summer Dream

Jeśli Twój Maluszek przyszedł na świat końcem lata w piękny wrześniowych barwach, z pewnością idealnym dopełnienie całości będzie wyprawka kolekcji Velvet – Summer Dream. W pięknych letnich barwach przemijającego lata znajdziemy kocyk i poduszkę, kocyk i płaską poduszkę, poduszkę rogal, rożek niemowlęcy, kokon Long, ochraniacz do łóżeczka, a także gotowy zestaw pięcioelementowy.

Kompletując wyprawkę, możemy kierować się różnymi przesłankami. Jedni wybierają ją pod kątem wystroju pokoju Maluszka, inni z uwagi na przykład termin urodzenia. Wrześniowe, późno letnie, początkowo jesienne Maluszki z pewnością świetnie odnajdą się w princie Summer Dream od Jukki. Akcesoria dla dzieci stworzone przez Jukki to mięciutkie, naturalne i absolutnie bezpieczne produkty. Kolekcja Velvet – Summer Dream cechuje się niesamowitą delikatnością wzoru i materiału. Każdy produkt jest wyjątkowo miękki w dotyku, co powoduje, że idealnie dopasowuje się do wrażliwej skóry Maleństwa. Noworodek może spokojnie wylegiwać się w kokonie nawet nago, ponieważ materiały, które użyte są do produkcji tychże akcesoriów, są bezpieczne, antyalergiczne, mięciutkie i w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu dziecka.

W ofercie można znaleźć na przykład śliczne dwustronne kocyki, które idealnie nadają się na coraz chłodniejsze jesienne wieczorki. Materiały, z których tworzone są produkty, posiadają certyfikaty najwyższej jakości, zapewniając tym samym zdrowy i spokojny sen dla Maluszka. Kocyki z kolekcji Velvet Summer Dream są mięciutkie, bezpieczne, posiadają dodatkowo kolorowe tasiemki sensoryczne, które stymulują rozwój manualny Malucha. Kocyk może zostać zakupiony w zestawie z płaską poduszką lub standardową. Na początek polecamy płaską poduszkę. Świetnie sprawdzi się też poduszka rogal zwłaszcza dla Mamy, która karmi piersią. Rożek niemowlęcy Velvet Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa to must have każdej wyprawki. W takim rożku letnie kolorowe sny to pewniak. W łóżeczku pomocny może okazać się ochraniacz na szczebelki, który zapobiegnie wystawanie nóżek, rączek lub uderzeniu. Kokon Long Velvet Summer Dream i Velvet w o kolorze Old Rosa sprawdzi się na dłuższą chwilę, ponieważ można u podstawy rozwiązać sznureczek, który powiększy powierzchnię do spania. Zestaw 5-elementowy z kolei to dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50 x 90, dwustronna poduszka motylek, dwustronny komplet złożony z poduszeczki oraz kocyka i dwustronny materacyk. Produkty z tej serii pozwolą na dłużej zachować wspomnienia lata.

wyprawka-summer-dream-zestaw-niemowlecy-jukki

To, co ważne – naturalne materiały użyte do ich produkcji są bezpieczne, pochodzą z Europy, użyte zostały w produkcji ręcznej. Można je prać w temperaturze 30 stopni, ale nie należy wirować. Można je prasować w temperaturze do 110 stopni. Detergenty do prania powinny być bardzo delikatne. Nie należy stosować wybielaczy oraz suszyć w suszarce bębnowej. Jeśli będziemy przestrzegać tych zasad, wszystkie akcesoria posłużą nam naprawdę długo, a być może znajdą zastosowanie przy kolejnym Maleństwie.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

5-elementowy zestaw niemowlęcy Summer Dream Velvet z dwustronnym kokonem

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór Summer Dream