Zebra – bohaterka snów dziecięcych

Zebra należy do rodziny koniowatych i jest ssakiem. Tak naprawdę zebra ma czarne umaszczenie poprzecinane białymi pasami. Nie na odwrót! Choć na początku utrzymywano, że zebry są białe i mają czarne pasy. Wynikało to z faktu, że zebry mają białe brzuszki. Potem, w wyniku przeprowadzonych badań dowiedziono, że zebry są jednak czarne, a białe podbrzusza i paski są dodatkiem do czarnej sierści.

Niektóre produkty dla dzieci Jukki zostały zaopatrzone w piękne printy baśniowych zeberek. Zebry znajdziemy między innymi na komplecie pościeli zebry Jukki składającego się z poszwy i poszewki. Wesoło hasają także na poduszce rogalu Minky – zebry i szare Minky, który nie tylko przeznaczony jest dla dzieci. Mogą używać go także Mamy. Dzięki niej z łatwością nakarmią Malucha i odprężą się w wygodnej pozycji. Mamie też należy się wesoły motyw.

Zeberki przynoszą spokojny sen Maleństwu, które słodko śpi otulone w rożek niemowlęcy Minky – zebry i szare Minky lub pod kocykiem. Jukki proponuje dwa świetne zestawy zeberkowe: Kocyk i poduszka Minky – zebry i szare Minky oraz nowość Kocyk i płaska poduszka Minky – zebry i szare Minky.

Zebry występują stadnie także w zestawie 5 elementowym – zebry i szare Minky. A gdy dziecku znudzi się leżakowanie i zapragnie poznawać świat za pomocą zmysłów, zebry nadal będą mu towarzyszyć i wesoło zachęcać do nauki wraz z kostką sensoryczna Minky – zebry.

Urocza gromadka zeberek z pewnością towarzyszyć będzie Maleństwu w wyjątkowych podróżach sennych. Niechaj to będzie pierwsze zwierzątko Twojego dziecka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - zebry

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - zebry

Komplet pościeli, poszewka 60x40 cm i poszwa 135x100 cm - wzór w zebry i zwierzątka

Poduszka rogal minky - zebry i szare minky

Poduszka rogal minky - zebry i szare minky

Poduszka rogal z szarym minky - wzór w zebry i zwierzątka

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Rożek niemowlęcy minky - zebry i szare minky

Rożek niemowlęcy minky - zebry i szare minky

Rożek niemowlęcy bawełniany z minky - wzór w zebry i zwierzątka

Zestaw 5-elementowy - zebry i szare minky

Zestaw 5-elementowy - zebry i szare minky

Zestaw 5-elementowy dla niemowląt z kokonem long - wzór w zebry i zwierzątka z szarym minky