Bezpieczeństwo maluszka. Produkty, które zapewnią je twojemu dziecku

Zdrowie i bezpieczeństwo twojego maluszka to dwie najważniejsze rzeczy, o które dba mama i tata od dnia narodzin. Każdy chce, aby jego dziecko było szczęśliwe i dobrze się rozwijało od pierwszych chwil życia. Dlatego też rodzice starają się zapewnić swojemu maleństwu wszystko, co najlepsze. Wybierają wysokogatunkowe i w pełni bezpieczne ubranka, zabawki, artykuły tekstylne czy mebelki. Kwestia żywienia w pierwszych miesiącach życia nie zajmuje zazwyczaj wiele czasu, jednak gdy dziecko podrośnie, do jego diety włącza się także wysokiej jakości zdrowe produkty.

Czy dziecko w domu jest bezpieczne?

Wróćmy do momentu narodzin. Wracasz do domu ze swoją małą istotką i od początku chcesz zadbać o jej komfort dnia codziennego. Ty również zmęczona – co naturalne – ostatnimi wydarzeniami, potrzebujesz odpowiednich warunków, aby w pełni przystosować się do nowej sytuacji. Twój organizm może nieco się buntować i reagować bólem, gdy karmisz w niewygodnej pozycji co 3 godziny. Maleństwo także szybko wyczuje Twoje złe samopoczucie, co przełożyć się może na jego niezadowolenie i płacz. Poza tym, gdy boleć cię będzie każdy mięsień, zbyt często zaczniesz przekładać dziecko, co także nie będzie sprzyjać wygodnemu karmieniu.

Bezpieczne i wygodne karmienie

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie rogal JukkiPoduszka o kształcie fasolki zadba o bezpieczne i wygodne ułożenie maluszka. Otuli go w swych mięciutki w ramionach, dając poczucie ciepła i komfortu. Z kolei twojemu ciału przyniesie ulgę w postaci odprężonych mięśni karku, przedramion i rąk, które szczególnie dokuczają podczas karmienia. Gdy maluch podrośnie, rogal świetnie się sprawdzi jako siedzisko i zapewni bezpieczeństwo przed niekontrolowanym upadkiem.

 

Bezpieczny odpoczynek dziecka

Kolejnym wartym uwagi rozwiązaniem jest kokon Jukki. Wykonany ręcznie z miękkich i absolutnie bezpiecznych materiałów, takich jak bawełna lub tkanina Minky. Otula on maluszka, zapewnia harmonijne ułożenie ciała, daje poczucie ciepła, wygodę i bezpieczeństwo. Może być używany w domu na łóżku, w łóżeczku, na kanapie, na dywanie, a także podczas spaceru w wózku lub w czasie odwiedzin u rodziny, lub znajomych. Daje maleństwu swobodę ruchu i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo. Wysoka burta otulacza o antyalergicznym wypełnieniu nie pozwoli dziecku, wytoczyć się z kokonu, gdy zdecyduje się samodzielnie obrócić lub „spadnie” na plecki z pozycji bocznej. Kokon jest genialny. Na początku można go nieco ścisnąć i dzięki temu maluszek poczuje się jak w brzuszku u mamy, potem wraz z rozwojem można go poszerzać.

 

 

Komfortowy sen maluszka

Płaska poduszka i uroczy kocyk to nie tylko praktyczne, ale ponownie piękne i bezpieczne rozwiązanie od Jukki. Podusia dostosowana jest do główki noworodka, a kocyk dzięki specjalnemu systemowi antypoślizgowemu zostaje na miejscu. Oczywiście całość uszyta jest ręcznie na bazie 100% bawełny. Nie zawiera żadnych elementów twardych i powodujących reakcje alergiczne. Gdy maluch nieco podrośnie, można płaską podusie zamienić na motylka. I tu znowu producent Jukki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mam i stawia na piękną wygodę połączoną z bezpieczeństwem dziecka.

Motylek Jukki dopasowuje się do główki dzieciątka. Można swobodnie stosować go w wózku, kokonie, czy nawet w foteliku, zapewniając komfort podczas podróży. Ergonomiczny kształt, piękne wzory, naturalne materiały i antyalergiczne wypełniacze stanowią harmonijną całość lekkiego, oddychającego motylka. Podusia motylek stabilizuje główkę, podtrzymuje i zabezpiecza przed wstrząsami, dlatego świetnie sprawdzi się w podróży, zapewniając maluszkowi komfort i bezpieczeństwo.

 

 

Bezpieczna zabawka dla Twojego dziecka

A gdy dzieciaczek zapragnie wtulić główkę w mięciutką przytulankę, poduszka gwiazdka zda ten egzamin na najwyższym poziomie. Dlaczego? Dlatego, że poduszka gwiazdka Jukki to mięciusi materiał Minky w 100% bezpieczny i przyjemny w dotyku, niczym jedwab. Podusia jest nie tylko miękka, ale także starannie uszyta i wykończona, nie zawiera twardych elementów, więc nie ma ryzyka, że dziecko się zrani, czy połknie małą część.

Jest to zabawka-przytulanka bezpieczna, antyalergiczna, oddychająca i wykonana z materiałów pochodzenia europejskiego. Gwiazda posiada – jak wszystkie produkty Jukki certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Dla starszaków posłuży jako śliczna dekoracja pokoju przedszkolaka. Pozostaje tylko się przytulać.