Nowość w sklepie Jukki – artykuły do pielęgnacji niemowląt

W dziecięcej wyprawce jest miejsce na wiele rzeczy. Oprócz ubranek, wózka, łóżeczka równie ważne są tekstylia takie jak śpiworki, pieluszki, kocyki, otulacze. Jest jednak jeszcze jedna równie istotna kategoria: akcesoria do pielęgnacji. Kryją się pod nią produkty, które pozwolą zadbać o higienę maluszka. Teraz te produkty wraz z pozostałymi elementami wyprawki noworodkowej kupisz w Jukki.pl. Poznaj nasze nowości i zadbaj o higienę oraz czystość swojej pociechy od pierwszych dni życia.

Jakie artykuły do pielęgnacji niemowląt powinny znaleźć się w wyprawce?

Maluch nie potrzebuje wielu różnorodnych kosmetyków. Tak naprawdę jego kosmetyczka powinna zawierać kilka podstawowych produktów i nic więcej. Ważne jest jednak to, aby akcesoria do pielęgnacji i artykuły higieniczne były jak najwyższej jakości oraz zostały przystosowane do skóry maluszka. Jest to konieczne, dlatego że w pierwszych latach życia skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa, delikatna i podatna na działanie szkodliwych substancji. Nieodpowiednie kosmetyki dla dzieci mogą wywołać na niej podrażnienia, uczulenia, alergie, a nawet poważniejsze choroby skóry. Aby tego uniknąć, w wyprawce noworodkowej i niemowlęcej przede wszystkim powinny znaleźć się preparaty bazujące na naturalnych składnikach-bez konserwantów, polepszaczy, ulepszaczy, barwników i środków zapachowych. Takie produkty to nowość w sklepie Jukki.pl. Na rodziców maluszków czekają u nas wysokiej klasy kosmetyki oraz artykuły do pielęgnacji. Przeznaczone są one do użytkowania od 1 dnia życia.

SYLVECO DLA DZIECI KREM PIELĘGNUJĄCY DO TWARZY I CIAŁA

Jakie akcesoria do pielęgnacji znajdziesz w Jukki.pl?

Akcesoria to pielęgnacji to te dbające o higienę i wygląd maluszka. Powinny być one stosowane od pierwszych dnia życia. Dla najmłodszych dzieci najlepszym wyborem będą te certyfikowane i wykonane z atestowanych materiałów. Powinny one również posiadać bezpieczną budowę – taką, aby nie ich zastosowanie nie wywołało u dziecka bólu czy dyskomfortu. Nie możesz również zapominać, że akcesoria do pielęgnacji muszą być wygodne dla ciebie – rodzica. Trudno bowiem będzie ci operować nożyczkami czy szczotką do włosów, jeśli nie mieści się ona w dłoni czy nie ma ergonomicznego uchwytu.

W Jukki.pl do pielęgnacji najmłodszych podeszliśmy kompleksowo. Akcesoria, jakie proponujemy, sprawdzą się w kąpieli, w czasie choroby i zabiegów upiększających takich jak czesanie. Na naszych półkach nie brakuje więc:

  • aspiratorów do nosa z miękką końcówką,
  • mat kąpielowych,
  • termometrów do kąpieli,
  • nożyczek do obcinania paznokci,
  • grzebyków i szczotek do włosów dla noworodków z miękkim i naturalnym włosiem.

CANPOL WIELOFUNKCYJNE JEDNORAZOWE PODKŁADY HIGIENICZNE

Jakie artykuły higieniczne dla niemowląt znajdziesz w Jukki.pl?

Zaraz obok tych akcesoriów do pielęgnacji pojawiają się też artykuły higieniczne dla niemowląt. Nasza oferta obejmuje te będące pierwszą potrzebą. Dzięki nim łatwiej będzie zadbać o higienę dziecka, a także podczas rutynowych czynności zagwarantować maluchowi komfort i wygodę. Podobnie jak akcesoria do pielęgnacji nasze artykuły higieniczne mogą być stosowane od pierwszych dni. Polecamy je włączyć do noworodkowej wyprawki i kupić jeszcze przed narodzinami maluszka. To, co na pewno będzie przydatne do bezpieczne patyczki do uszu dla dzieci, pierwsze szczoteczki do zębów z gryzakiem, podkłady higieniczne.

W pielęgnacji niemowląt pomocne są również kosmetyki. Te także stanowią nowość w ofercie Jukki.pl. Uzupełniając o nie nasz asortyment, dużą uwagę zwróciliśmy na naturalność preparatów, dlatego też proponujemy te na bazie organicznych substancji np. oliwy z oliwek, oleju ze słodkich migdałów, witaminy E, panthenolu. Produkty te są bezzapachowe, działają na skórę łagodząco i regenerująco. W Jukki.pl kupisz teraz podstawowe kosmetyki dla niemowląt i dzieci takie jak: kremy pielęgnujące, szampony, płyny do kąpieli, zasypki do ciała, oliwki.

Wyprawka dla noworodka to obszerna lista, która zawiera wszystko, co potrzebne będzie w pierwszych dniach i miesiącach życia. Wiele z tych produktów kupisz w Jukki.pl, płacąc tylko raz za wysyłkę. Oprócz artykułów do pielęgnacji i akcesoriów higienicznych dla niemowląt konieczne poznaj nasze tekstylia dla najmłodszych szyte ręcznie w wysokiej klasy materiałów. Jeśli masz wątpliwości, które produkty musisz mieć w pierwszych dniach życia maleństwa – kontaktuj się z naszymi doradcami – doradzimy i podpowiemy.

Zapraszamy do sklepu Jukki.pl w którym znajdziesz szeroką ofertę produktów dla dzieci!

Sprawdź ofertę!