Patchworkowe cuda wianki

Patchworkowy komplet wykonany jest ze 100% bawełny. Jego wypełnienie stanowi antyalergiczna owata silikonowa oraz kulka silikonowa, które są całkowicie bezpiecznie dla Twojego Maluszka. Miękki materiał, z którego uszyty jest komplet, stanowi idealną kompozycję komfortu i bezpieczeństwa.

 

Kolorowe, absolutnie fantastyczne kwadraciki tworzą kocyk Patchwork Jukki. Każdy kwadracik to bawełniany materiał o długości 12 cm stanowiący element składowy kocyka połączony z innymi kwadracikami z wyjątkową dbałością o szczegóły, jakość i wykonanie. Druga strona kocyka to jednolita tkanina również bawełniana w kolorze nawiązującym do mieszaniny barw zamkniętej w kwadracikach. Figlarnym patchworkom elegancji dodaje lamówka.

Ile kwadracików tworzy kocyk Jukki? Jest to aż 77 elementów kwadratowych łączonych metodą hand-made. Podusia zawiera 12 kawałków bawełnianych kwadracików. Tkaniny użyte do produkcji tego wspaniałego kompletu to feeria barw godna konkurencji z tęczą. Wachlarz kolorów stymuluje umysł dziecka do zabawy.

Wszystkie elementy stanowiące komplet pościeli Patchwork do łóżeczka Jukki są bezpieczne i przyjazne dziecku. Wyprodukowane są z atestowanych materiałów europejskiego pochodzenia, a stworzone z dbałością o każdy szczegół i niezwykłą starannością.