Spacer z dzieckiem. materacyk ma znaczenie!

Spacer z dzieckiem. Materacyk ma znaczenie!

Jeśli jesteś posiadaczką (a raczej Twój maluszek) 5-elementowego kompletu Jukki – jesteś szczęściarą. Jeśli jeszcze go nie masz, to świetna okazja, aby poprosić swoje przyjaciółki, siostry, kuzynki o sprezentowanie go Twojemu dziecku podczas baby shower. Ten komplet to nie tylko praktyczny, ale także śliczny prezent, który ucieszy mamę, a dziecku zapewni komfort podczas pierwszych dni i miesięcy życia.

Na 5-elementowy zestaw od Jukki składa się:

  • dwustronny kokon niemowlęcy
  • dwustronna poduszka “motylek”
  • dwustronny komplet: poduszeczka + kocyk
  • dwustronny materacyk

Materacyk do wózka

Jednym z elementów kompletu jest materacyk, który będzie towarzyszył dziecku od początku drogi na świecie. Dlatego bardzo ważne jest, aby był on wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów. Materacyk Jukki z 5-elementowego kompletu spełnia te kryteria, gdyż wykonany jest z wysokogatunkowej bawełny polskiego pochodzenia oraz materiału Minky, czyli mięciutkiego, cieplutkiego materiału polarowego. Wnętrze materacyka wypełnia antyalergiczna włóknina silikonowa, która zapewnia komfort maleństwu. Lekki i przewiewny materacyk nadaje się idealnie do wózka typu gondola. Jest miękki, ciepły, bezpieczny dzięki ręcznemu wykonaniu i dostępny w wielu niepowtarzalnych wzorach tkanin.

Materacyk jest dwustronny. Jedna strona to mięciutkie polarowe Minky w jednorodnym kolorze dopasowanym do drugiej wzorzystej bawełnianej strony. Drugą stronę wypełniają piękne nadruki odporne na pranie i prasowanie.

Lubisz spać wygodnie? Twoje dziecko również!

Dobry wózek i materacyk to podstawa, która zapewnia maleństwu komfortowe warunki podczas pierwszych spacerów. Jak ważny jest materac, my dorośli wiemy doskonale. Lubimy spać wygodnie i budzić się w pełni sił bez oznak zmęczenia i bólu pleców. Dlatego wybieramy materace, które dostosowane są do naszych potrzeb, na których zasypiamy…jak niemowlęta. A jakie potrzeby ma Twoje dziecko? Bardzo podobne. Lubi wygodę, ciepło, oddychające i naturalne tkaniny, miękkość. To pozwala mu spać spokojnie podczas spacerów w wózku. Zimą miękkie Minky doda ciepła i miękkości, a latem naturalna bawełna zapewni wentylację powietrza i łagodne otoczenie przestrzeni wokół dziecka. Dzięki materacykowi Jukki zarówno Twoje dziecko, jak i Ty możecie cieszyć się z każdej wspólnej chwili spędzonej na świeżym powietrzy o każdej porze roku.