To, co misie lubią najbardziej. Sierpniowe nowości od Jukki

Stylowy i zarazem uroczy wzór słodkiego misia na białym tle w otoczeniu gwiazdek to motyw przewodni kilku dobrze znanych produktów dla dzieci. Wzór zagościł między innymi na rożku niemowlęcym z szarfą. Rożek z dwóch stron wykonany jest w 100% z bawełny. Jest to manufaktura ręczna. Rożek ma piękną kokardę, która pozwala w wygodny sposób uregulować wiązanie. Wypełnienie rożka to antyalergiczna włóknina silikonowa, która jest niezwykle miękka, a jednocześnie odpowiednio sztywna, by zapewnić poczucie komfortu Maluszkowi. Rożek niemowlęcy bawełniany Cute Teddy posiada certyfikat standard 100 by Oeko-Tex.

 

Do kompletu dołączyć można niezawodny kokon. O jego zastosowaniu i właściwościach pisaliśmy już nie jeden raz. Natomiast warto po raz kolejny podkreślić, że kokon Long Cute Teddy dedykowany jest dla Maluszków do mniej więcej 7-9 miesiąca życia. Długość powierzchni do spania to 70 cm, jednak aby ją powiększyć, wystarczy rozwiązać sznureczek przy nóżkach, by osiągnąć 90 cm powierzchni do spania.

 

kokon-niemowlecey-cute-teddy-Jukki

A dla wygody Maluszka warto dorzucić poduszkę motylek Cute Teddy, która amortyzuje wstrząsy w wózeczku, a dzięki ergonomicznemu kształtowi, dopasowuje się do kształtu główki dziecka także w łóżeczku. W ofercie uroczych misiów znajdują się także akcesoria typowo dla Mam jak poduszka ciążowa typu V Cute Teddy oraz poduszka rogal Cute Teddy. Te dwa produkty ułatwiają zasypianie w trakcie ciąży oraz karmienie Maluszka tuż po porodzie. Misiowy świat dla Ciebie i Twojego dziecka.