Wiele zastosowań maty do zabawy

Strefę bezpiecznej i przyjemnej zabawy Twojego maleństwa wyznaczać może mata do zabawy Jukki. Możesz na niej położyć maleństwo, a nad głową umieścić zabawkę na stelażu. Mata zapewnia odpowiednią izolację, miękkość i przestrzeń zabawy.

Dodatkowo na macie możesz użyć na przykład podusi i kocyka Minky i w ten sposób nie przerwiesz słodkiego snu znużonego zabawą dziecka. Jeśli dziecko jest większe, mata staje się nie tylko miejscem do zabawy, ale także zabezpiecza obszar dookoła w razie niekontrolowanego upadku. Zakończona uroczymi pomponikami mata, stanowi także atrakcyjną zabawkę.

Mata do zabawy z pomponami ma wiele zastosowań. Nie musisz używać jej tylko w domowym zaciszu, aby umilić dziecku czas zabawy lub drzemki. Mata chroni maleństwo, zapewniając ciepło, suchość i miękkość, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zabawy.

Mata jest duża – około 90 cm, ma okrągły kształt i zakończona jest mięciutkimi pomponikami. Dostępna jest w kilku absolutnie fantastycznych i wyjątkowych wzorach.

Wykonana w 100% z bawełny europejskiego pochodzenia. Wypełnienie stanowi bezpieczna dla dziecka owata silikonowa. Oba materiały posiadają certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex.

Maty Jukki to ręcznie wykonane egzemplarze specjalnie dla twojego maleństwa, abyś ty mogła czuć się pewnie, a Twoje dziecko komfortowo. Mata Jukki z powodzeniem może służyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil życia. Produkty nie mają niebezpiecznych elementów, a materiały użyte do ich produkcji zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Dodatkowym atutem maty są właściwości higroskopijne. Oznacza to, że gdy podczas zabawy maluszek nieco się spoci, kropelki zostaną wchłonięte przez matę i odprowadzone na zewnątrz. Zapewni to uczucie komfortowej zabawy przez cały czas. Sprężyste wypełnienie w postaci włókniny silikonowej skutecznie zamortyzuje każdy upadek malucha. Co ważne, mata nie uczuli dziecka, gdyż jest w 100% procentach antyalergiczna.

Gdy się ubrudzi, z łatwością upierzesz ją w pralce, bez obaw o zmianę kształtu, czy koloru.

Jako mama chcesz spędzać czas ze swoim maluchem w różnych miejscach. Uwielbiacie wycieczki do parku i odwiedziny u babci. Mając matę do zabawy, która pomimo sporych rozmiarów łatwo da się złożyć, możesz zapewnić dziecku komfortowe warunki do zabawy w każdym otoczeniu.

Z powodzeniem zabierzesz ją na plażę, czy do parku. U babci też się przyda.

Niemowlak spokojnie będzie odpoczywał na brzuszku, czy wylegiwał się w trakcie snu. Starsze dzieci również chętnie będą bawić się na macie w domu lub na świeżym powietrzu. Można ją swobodnie użyć w namiocie oraz w domku na drzewie. Możesz być pewna, że ma tej macie dziecko nie zmarznie, a będzie czuło się doskonale.

Zamiast wymyślać coraz to nowsze rozwiązania w postaci stosunku kocyków i poduszek, lepiej zdecydować się na jedno praktyczne. Oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy gwarantowana. Komfort oraz bezpieczeństwo, a także zadowolenie Twoje i Twojego maleństwa pewne.