Witaj w domu, maluszku!

Witaj w domu, maluszku!

Tyle na Ciebie czekaliśmy… Mama, tata, Twoje rodzeństwo. I nieco nieproszony gość – nasz lęk. O twoje bezpieczeństwo, Twoją relację z rodzeństwem, która początkowo może być trudna, ale możesz być pewien, że niedługo nie będziecie mogli bez siebie żyć. To wspaniałe doświadczenie mieć rodzeństwo. Córeczko. Synku.

I Ty – Supermamo. I ty, Supertato. Wiecie, że tak jest. My też to wiemy. Pojawienie się w domu kolejnego maluszka to ogromne wyzwanie dla całej rodziny. Ogrom miłości waszej i tej od starszego dziecka. Jego energia i entuzjazm albo wręcz przeciwnie – agresja, złość, zazdrość. Skrajne, silne emocje. Towarzyszą nie tylko wam. Przeglądając fora internetowe można spotkać wielu rodziców, takich jak Wy, szukających odpowiedzi na te trudne pytania: jak zabezpieczyć łóżeczko niemowlaka? Jak starsze rodzeństwo reaguje na niemowlaka? Te, i inne hasła pojawiają się w wyszukiwaniach w trosce o dobro Waszych maleństw. Nie chcecie, by stała się im krzywda. Chcecie, by Wasze dzieci czuły się bezpieczne i kochane, a powiększenie się Waszej rodziny było źródłem radości i nowych wspaniałych doświadczeń. My też.

Kokon niemowlęcy po raz kolejny okazuje się niezbędnym wyposażeniem sypialni nowego członka rodziny. Położony w łóżeczku sprawi, że miejsce to będzie jeszcze bardziej ciepłe i przytulne – niemal jak znany mu brzuch jego mamy Kokon dla niemowlaka umożliwia też bezpieczną zabawę ze starszym rodzeństwem. Ułożony w kokonie maluszek nie zsunie się nagle z łóżka. Może w spokoju obserwować starszą siostrę lub brata, którzy radośnie potrząsają nad nim grzechotką i leżą tuż obok, zachowując bezpieczną odległość od jego kruchego jeszcze ciałka. Rosnący, bardziej mobilny maluszek, wymaga ograniczeń. Mogą pełnić je poduszki, oczywiście. Ale nie muszą! Kokon dla niemowlaka to przenośne łóżeczko, mata gimnastyczna, przewijak – w zależności od potrzeb Twój skarb jest w zasięgu twoich oczu, a grube burty sprawiają, że pierwsze przewroty są całkowicie bezpieczne. Kokony Jukki powstają z miłości do dzieci. W odpowiedzi na ich potrzeby. Dla Was, Superrodzice. By pierwsze chwile po powrocie do domu były wyjątkowe, radosne i pozbawione lęku.
Chcemy być częścią tych pięknych momentów.

Witajcie w świecie Jukki.